DOPRAVA JEN ZA 49 KČ!

Vrácení zboží, výměna a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ, VÝMĚNA A REKLAMACE

 

Vámi zakoupené zboží neodpovídá Vašim představám, velikosti nebo je poškozené? To je mi líto.

Abychom vše co nejrychleji vyřešili k Vaší spokojenosti, zde najdete postup.

Do 30 dnů od zakoupení můžete čisté, nenošené zboží v původním obalu vrátit zpět do mého e-shopu nebo vyměnit za jakékoliv jiné zboží, které Vám bude lépe vyhovovat.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  • zašlete mi zprávu e-mailem s číslem objednávky a konkrétním zbožím, které chcete vrátit. Vrácení můžete uskutečnit zasláním poštou na Vaše náklady nebo můžete využít  vrácení zboží přes Zásilkovnu za poplatek 44 Kč, který Vám bude stržen z částky při zpětné platbě. V takovém případě Vám pošlu vratný štítek.
  • nenošené, nepoužívané zboží v původním obale pečlivě zabalte
  • přiložte originál faktury nebo kopii dokladu o koupi, případně lístek s informacemi o Vaší objednávce (číslo objednávky nebo faktury, vaše jméno a kontaktní údaje, číslo bankovního účtu)
  • jakmile od Vás obdržím zboží, co nejdříve Vám vystavím dobropis v elektronické podobě a zároveň pošlu částku zpět na Váš účet
  • v případě, že jste uskutečnili objednávku s dopravou zdarma, ale po vrácení části zboží klesne hodnota objednávky pod 2 000 Kč, bude cena dopravy započítána při dobropisování vráceného zboží. Věřím, že tento krok je vzhledem k souvisejícím nákladům pochopitelný

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Nesedí velikost zboží nebo prostě jen není podle Vašich představ?

  • zašlete mi zprávu e-mailem s číslem objednávky a konkrétním zbožím, které chcete vrátit . Vrácení můžete uskutečnit zasláním poštou na Vaše náklady nebo můžete využít  vrácení zboží přes Zásilkovnu za poplatek 44 Kč, který Vám bude stržen z částky při zpětné platbě. V takovém případě Vám pošlu vratný štítek.
  • nenošené, nepoužívané zboží v původním obale pečlivě zabalte
  • přiložte originál faktury nebo kopii dokladu o koupi, případně lístek s informacemi o Vaší objednávce (číslo objednávky nebo faktury, vaše jméno a kontaktní údaje)
  • jakmile obdržím Vámi zaslané zboží, neprodleně posílám nové zboží na Vaše náklady a Vámi zvoleným dopravcem.

 

Adresa pro zaslání zboží: 

 

Andrea Benšová 

Zdravé díte

Přítoky 115

Kutná Hora

284 01

NajduZboží.cz