DOPRAVA JEN ZA 49 KČ!

Woll Balsam lanolinový regenerátor na vlnu 1,5 l

Kód: 397
180 Kč
Skladem

Lanolin na praní, přírodní prostředek se silným zvlhčujícím a ochranným účinkem.

S Wool Balsam od Ekomarket.cz získáte velmi hustý koncentrát s obsahem lanolinu 5 % (jiné výrobky obsahují jen 2 % lanolinu). Lanolin je primárně určen na praní a ošetřování textilií, ale stejně tak ho využijete všude v domácnosti.

Lanolin je přírodní výtažek z ovčí vlny, látka, která chrání vlnu a kůži zvířat před nepřízní počasí a podílí se na zachování hygieny a zdraví jejich pokožky. Má antibakteriální, hydratační a hypoalergenní vlastnosti. Je žluté barvy a husté konzistence.

Lanolin Wool Balsam, doplněn o další přirozené tenzidy (čistící sloučeniny), účinně pere nejen vlnu a pletené věci, ale také prádlo pro revmatiky, povlečení, deky a záclony. Běžně se využívá na veškeré prádlo místo pracích gelů, navíc ho – vzhledem ke koncentraci – spotřebujete mnohem méně. A výborně pere také ušlechtilé textilie, které díky lanolinu nejen vyčistíte, ale také impregnujete, a tím zachováte jejich pružnost a krásný vzhled. Při ručním praní se stejné péče dostane i pokožce Vašich rukou.

Lanolin neobsahuje fosfáty a agresivní chemické látky, proto je vhodný i pro alergiky. Při předpírce s ním snadno odstraníte mastnoty, ale i žvýkačky či třeba asfalt. Navíc působí zvláčňujícně a nemusíte už používat aviváže a změkčovadla. Zachovává barvu, tvar a svěžest prádla, jemně ho impregnuje a dezinfikuje.

Upozornění: Je třeba použít pouze ½ až 1 víčko na pračku. Přípravek je silně koncentrovaný a při vyšší dávce se už nezvýší prací účinek, ale lázeň bude více pěnit a pračka by mohla vypěnit. Teplotu praní volte optimálně do 50 °C, vyšší teploty snižují čistící účinky lanolinu.

Detailní informace

30 dní na vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA od 2000 Kč
Vrácení zboží ZDARMA
Vrácení zboží ZDARMA

Detailní popis produktu

Čistící schopnost lanolinu se neomezuje pouze na prádlo a praní, můžete s ním:
  • vyčistit skvrny, obtížnou špínu a mastný prach
  • vyčistit a vyleštit okna, skla a nábytek
  • vyčistit koberce
  • vyčistit a ošetřit ovčí rouna a jiné kůže
  • vyčistit a desinfikovat celou domácnost

 

Lanolin pro zahrádkáře 

Díky svým čistícím a antibakteriálním vlastnostem se v boji se škůdci, plísněmi a lišejníky vyrovná chemickým prostředkům. Narozdíl od chemických přípravků je ovšem šetrný vůči životnímu prostředí a také levný – na postřiky ho stačí ředit 1:100. A lze ho i využít coby repelent.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení z merino vlny
Známka: Český výrobek
NajduZboží.cz